Deko BIM

Eğitimler

Mep 02 – Revit Mep Uzman Eğitimi

Revit MEP Uzman Eğitimini alan kişi kurs bitiminde, Revit alt yapısı olan mekanik tesisat firmalarında çalışabilmek için tüm yetkinliklere sahip olmakla birlikte;  bir mekanik tesisat proje firmasının Revit’e geçiş sürecini baştan sona oluşturup, personellere eğitim verip, sonrasında da yönetebilme yetisini de kazanmış olacaktır.

Revit MEP Uzman Eğitimini alan kişi kurs bitiminde, Revit alt yapısı olan mekanik tesisat firmalarında çalışabilmek için tüm yetkinliklere sahip olmakla birlikte;  bir mekanik tesisat proje firmasının Revit’e geçiş sürecini baştan sona oluşturup, personellere eğitim verip sonrasında da yönetebilme yetisini de kazanmış olacaktır.

Kişi, Revit MEP kullanıcı eğitimindeki yetkinlikleri bünyesinde bulunduracak olup, ayrıca Revit MEP’e geçiş yapan bir mekanik tesisat proje firmasının Revit alt yapısını oluşturabilecek, oluşturduğu veya var olan sisteme de hâkim olabilecektir. Firma bünyesindeki olası tüm Revit MEP kullanıcılarının kontrolünü ve organizasyonlarını sağlayarak, mekanik tesisattaki, alt yapıların yönetimi, görünüş ve çizim yetilerine sahip olacaktır.

Ayrıca mimari, elektrik, statik gibi diğer disiplinlerle iletişimi sağlayabilecek, gerektiği zaman istenilen raporlamayı yapabilecektir.

* Ön Koşul: Revit MEP kullanıcı eğitimini almış olmak.