Deko BIM

Eğitimler

OTO 01 – Birebir Eğitimler

Birebir eğitim Carrier HAP Programı(Isı Kayıp – Kazanç hesaplamaları) eğitimi için düzenlenmiş ve 24 saat olarak planlanmıştır. eğer diğer eğitimlerimiz içinde birebir eğitim talebiniz olursa eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek,  branşınıza uygun eğitmen eşliğinde bir toplantı düzenleyerek ihtiyacınız olan eğitim saatini, size uygun eğitim günlerini ve eğitim ücretini planlayabiliriz. Aynı şekilde gruplara özel çalışmalarda yapılabilmektedir.

 

Birebir eğitim Carrier HAP Programı eğitimi için düzenlenmiş ve 24 saat olarak planlanmıştır. eğer diğer eğitimlerimiz içinde birebir eğitim talebiniz olursa eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek,  branşınıza uygun eğitmen eşliğinde bir toplantı düzenleyerek ihtiyacınız olan eğitim saatini, size uygun eğitim günlerini ve eğitim ücretini planlayabiliriz. Aynı şekilde gruplara özel çalışmalarda yapılabilmektedir.

 

Bu eğitimleri tercih eden kişiler birebir kendilerine özel hazırlanan bir eğitim programına dahil olacaklardır. Zaman sıkıntısı olan kişiler için hızlandırılmış bir eğitim programıda düşünülebilir, ıstediğiniz gün ve saatlerde eğitimler planlanabilir, gelemediğiniz dersi erteleyebilir ve başka bir tarihe alabilirsiniz,uzman eğitmen eşliğinde öğrenmek istediğiniz programa hakim  iyi bir kullanıcı haline gelebilirsiniz.

 

Ön Koşullar: İlgilendiği disiplinle (mekanik, mimari, elektrik ,statik vb.) ilgili basit ön bilgiye sahip olmak.