revit-course-l-1140x350

Eğitim Programları

Deko ’da , Revit MEP ve BIM eğitimleri verilmektedir. Eğitimler için bireysel ve  kurumsal eğitim seçeneklerimiz söz konusudur. Eğitimler Deko ’nun tam donanımlı eğitim salonlarında verilir.

Alttaki başlıklarından eğitimle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kurs Kodu
Kurs Adı
Kurs Süresi
MEP 01

Revit Mep Kullanıcı Eğitimi (Mekanik)

Revit MEP Kullanıcı Eğitimini alan kişi kurs bitiminde, Revit alt yapısı olan mekanik tesisat firmalarında çalışabilmek için tüm yetkinliklere sahip olacaktır.

60 Saat
MEP 02

Revit Mep Uzman Eğitimi (Mekanik)

Revit MEP Uzman Eğitimini alan kişi kurs bitiminde, Revit alt yapısı olan mekanik tesisat firmalarında çalışabilmek için tüm yetkinliklere sahip olmakla birlikte; bir mekanik tesisat proje firmasının Revit’e geçiş sürecini baştan sona oluşturup, personellere eğitim verip, sonrasında da yönetebilme yetisini de kazanmış olacaktır.

96 Saat
MEP 03

Yöneticiler İçin Revit Mep Eğitimi (Mekanik)

Yöneticiler için Revit MEP eğitimini alan kişi kurs bitiminde, firmasında Revit ile çalışan BİM takımının süreçlerine hâkim olabilecektir. Projeyi tüm detaylarıyla inceleyerek Revit üzerinden proje ile ilgili düzenlemeler ve notlar verebilecektir.

24 Saat
MEP 04

Uygulamacılar İçin Revit Mep Eğitimi (Mekanik)

Uygulamacılar için Revit MEP eğitimini alan kişi kurs bitiminde, Revit ile yönetilen projelerin takip ve kontrollerini yaparak şantiyeye Revit üzerinden hâkim olabilecek ve gerektiğinde proje grubuna geri bildirimlerde bulunabilecektir.

24 Saat
FML 01

Revit Family Oluşturma Eğitimi

Family eğitimini alan kişi Bim familyaları üretmekte olan ve üretmeyi planlayan üretici firmalarda, tedarikçi firmalarda veya BIM tabanlı projelerde çalışan mühendislik firmalarında family uzmanı olarak çalışabilmek için tüm yetkinliklere sahip olacaktır.

24 Saat
NVW 01

Navisworks Eğitimi

Navisworks eğitimini alan kişi Bim üzerine çalışan firmalarda, Navisworks ile koordinasyon çalışan firmalarda, 4D-5D çalışmak isteyen firmalarda çalışma imkanı bulabilecek ve firmaların Navisworks ile koordinasyon gerekebilecek projelerini yönetebilecek vasıflara sahip olabilecektir.

24 Saat
OTO 01

Birebir Eğitimler

Birebir eğitim Carrier HAP Programı(Isı Kayıp – Kazanç hesaplamaları) eğitimi için düzenlenmiş ve 24 saat olarak planlanmıştır. eğer diğer eğitimlerimiz içinde birebir eğitim talebiniz olursa eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek, branşınıza uygun eğitmen eşliğinde bir toplantı düzenleyerek ihtiyacınız olan eğitim saatini, size uygun eğitim günlerini ve eğitim ücretini planlayabiliriz. Aynı şekilde gruplara özel çalışmalarda yapılabilmektedir.